Baw się modą, czyli marynarka na sportowo

Moda to nie jest strefa zarezerwowana tylko dla kobiet. Panowie także aktywnie korzystają z jej dorobku i coraz chętniej zmieniają garderobę wraz ze zmianami w trendach. Dotyczy to także stylu smart casual, czyli co założyć pod marynarkę – koszulę a może t-shirt? Męskie wariacje na ten temat pokazują, że moda pozwala współcześnie na znacznie więcej niż kiedyś. Sami zobaczcie.

Koszula czy t-shirt – męskie propozycje

Jeszcze kilka lat temu do marynarki nie wypadało założyć nic innego, jak tylko elegancką koszulę. Obecnie wariantów jest wiele, bo można też założyć do niej t-shirt. Męskie trendy otworzyły niezwykle wiele możliwości i pokazały, że moda, nawet elegancka, może otworzyć się na zupełnie inne światy, wpuścić trochę powietrza i luzu, tworząc nowe style, w tym także jeden z najpopularniejszych obecnie – smart casual.

Propozycje do marynarki:

  • T-shirt – męskie wyrazy nonszalancji

To chyba jedna z najnowocześniejszych propozycji. Popularne bowiem jest zakładanie zwykłego t-shirta do marynarki. Oczywiście można ten trend potraktować dwojako.

  1. Jeżeli założymy jeansy, skórzane pantofle lub sztyblety, a do tego dołączymy na przykład zamszową, sztruksową, albo wełnianą sportową marynarkę, to t-shirt jak najbardziej wpasuje się w taką stylizację i całośc wygląda nowocześnie. Można tez taką stylizacją bawić się w bardziej rockowy styl, hipsterski, albo smart.
  2. Inna odsłona to t-shirt założony do garnituru. Ikony męskiej mody, jak na przykład Olivier Janiak bardzo lubują podobne stylizacje. To wyraz dystansu do mody, umiejętność zabawy nią i także lekkiego podejścia do trendów. Wbrew pozorom takie eklektyczne zestawienia są popularne wśród gwiazd i modowych dandysów i wyglądają bardzo interesująco. Z pewnością podczas każdej „eleganckiej” okazji mężczyzna w takim stroju będzie wyróżniał się spośród innych.
  • Koszula w kratę – hit modowy

Do marynarek panowie coraz chętniej wkładają także koszule w kratę. Biją one obecnie rekordy popularności wśród mężczyzn w wieku 30+. To idealny dress code do biura i na imprezę. Jednocześnie kolorowa krata wprowadza nutę luzu i nieszablonowości. Takie koszule można zakładać i do eleganckich spodni z marynarką, jak i do jeansów. Zawsze wygląda dobrze. Co ważne, dużym atutem tutaj jest gra kolorami. Codziennie możemy bawić się inną kolorystyką, co dodaje świeżości do naszego outfitu i pozwala czuć się całkiem inaczej każdego dnia, a przecież bazą jest najprostsza na świecie koszula.

Pamiętajmy, aby nie bać się innowacji i nowych trendów. Moda jest po to, by spełniać nasze wymagania, abyśmy mogli z niej swobodnie korzystać i lepiej czuć się na co dzień. Dlatego zachęcamy do próbowania różnych rzeczy, aby sprawdzić, w czym czujemy się najbardziej komfortowo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.